x

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Strona użytkownika: SalsHall Ortodox

Podstawowe informacje

SalsHall Ortodox

Adres: Warszawa
Telefon komórkowy: 502292931

Znajdziesz mnie na:

" tworzymy gorący klimat jak na karaibach "

Ocena: 5.5 6 1 / 624
Głosuj
p

Filmy

You need Flash player 8+ and JavaScript enabled to view this video.
p

O zespole

Grupę SHO (SalsHall Ortodox)  tworzą profesjonalni
tancerze i muzycy specjalizujący się w tańcach
kubańskich, brazylijskich, jamajskich i afrykańskich.

Od samego powstania w 2004 roku  SHO kładzie
nacisk na zachowanie oryginalnej formy
przedstawianych stylów. Prezentowane są przez
nich między innymi rytualne tańce afrokubańskie,
które są ilustracją bóstw kubańskich (Eleggua,
Yemaya, Ochun i innych). Niezwykle oryginalne
pokazy nie mają w Polsce konkurencji -tylko SHO
posiada odpowiednie przygotowanie do
przedstawiania tych tańców, oraz oryginalne,
sprowadzane z Kuby stroje. Zespołowi towarzyszą
muzycy, którzy zgodnie z tradycją wspomagają
tancerzy akompaniamentem.
SalsHall Ortodox to także gorąca, energetyczna
samba rodem z Rio de Janeiro. Zespół w kreacjach
rewiowych sprowadzonych prosto z Brazylii,
przenosi nas w barwny świat karnawału! Liderem i
choreografem kilkunastoosobowej grupy tancerzy
jest Ale Miodowska, natomiast nad maszyną
perkusyjną czuwa muzyk Nikodem Bąkowski.
Oprócz samby czy tańców afrokubańskich, grupa
prezentuje całe spektrum tańców karaibskich, a
więc wszystkie style salsy (Los Angeles, New York,
Casino), kubański styl rewiowy mambo cubano,
afro do muzyki na żywo, gorącą rumbę, cha-cha-
cha, bachata, merengue, reggaton i dancehall –
prawdziwy oraz niepowtarzalny taniec jamajski.

SalsHall Ortodox prezentując projekty etniczne
takie jak „ Karnawał Brazylijski ", „ Cuba Libre
” (projekt Afrocuba de Aca) „ Dzika Afryka “,
„Tajemniczy Orient ”, „ Podróż dookoła Świata”
wystąpiło na wielu imprezach miejskich oraz
komercyjnych m.in.: „Taniec z Gwiazdami” (VI i VII
edycja), reklama festiwalu „SOPOT”, taneczna
reklama z Kasia Skrzynecką, Miss Word 2007, Bank
PEKAO, VIVA POLSKA, POLKI.PL, Sephora, Mpuntk,
Generali, Bayer, Dni Gdyni, wiele edycji Carnaval de
la Salsa we Wrocławiu, wszystkie edycje
Międzynarodowego Festiwalu Salsy w Warszawie
czy Lato Filmów 2008. Grupa SHO jest też częstym
gościem najróżniejszych programów telewizyjnych.

więcej
p

Kursy tańca

Uwaga:
Na zajęcia obowiązuje wcześniejsza rezerwacja miejsca oraz opłata, co gwarantuje miejsce na zajęciach. Rezerwacja mailowa, telefoniczna bądź osobista. W miarę wolnych miejsc istnieje możliwość uczestniczenia w zajęciach bez wcześniejszego zapisu.

Cennik:

1 zajęcia 30zł

4 kolejne zajęcia 90zł

8 kolejnych zajęć 160zł
Recepcja szkoły czynna w godzinach:
od poniedziałku do piątku: 14:00-21:30
           sobota i niedziela:  czynna w czasie warsztatów

SALA B

 
PONIEDZIAŁEK  
10:00-11:00
AFRO DANCEHALL
poczatkujący
Kasia Makowiecka
start 5.12


10:00-11:00
 11:00- 12:00
JAZZ
początkujący
Jerzy Gmurzyński
start 5.12  11:00-12:00
TANIEC BRZUCHA
początkujący
Emilia Pieśkiewicz
start 5.12  15:30-16:30
RAGGA
poczatkujący
Dorota Rocia Zatorska
start 12.12  15:20-16:20

16:40-17:40
DANCEHALL
poczatkujący
Dorota Rocia Zatorska
start 12.12

 
16:30-17:30

DANCEHALL
początkujący
Ola Fati Wrońska

start 26.09
17:40-18:40

REGGAETON
początkujący

Ania Zejdler
można dołączyć


17:40-18:40

DANCEHALL
początkujący
Ola Fati Wrońska

 start 7.11


18:50-19:50

DANCEHALL
początkujący

Ania Zejdler

brak miejsc


18:50-19:50

HIP HOP
początkujący

 Maciek Maćkowy Pela

 start 5.12


 20:00-21:00

AFRO FUSION
początkujący

Wiola Wojciechowska

start 12.09


 20:00-21:00

NEW STYLE
średniozaawansowany

Kuba Frycek Frydrychewicz

start 5.09


21:00-22:00

AFRO TRADITIONAL
początkujący

Wiola Wojciechowska

start 12.09


21:00-22:00

DANCEHALL
początkujący

  Barbara Labuda

start 3.10

WTOREK


 15:20-16:20
NEW STYLE
początkujący
Michał Kazik

start 20.09

 
15:30-16:30
DANCEHALL
początkujący
Ale Miodowska

nowy nabór 5.10

 
16:30-17:30

HIP HOP
początkujący

Łukasz Knopek Konopka

start 13.09


 16:40-17:40
DANCEHALL
średniozaawansowany
Ale Miodowska
nowy nabór 5.10


17:40-18:40

REGGAETON
poczatkujący

Ania Zejdler

start 11.10

 
17:50-18:50
TANIEC BRZUCHA
początkujący 2/ średniozaawansowany
Kasia Wronka
start 13.09

 

18:50-19:50

 RAGGA
poczatkujący

Ania Zejdler

start 11.10

 

19:00-20:00
SHAKIRA DANCE
poczatkujący

Kasia Wronka
brak miejsc


20:00-21:00

DANCEHALL
początkujący

Martyna Marti Bysiek

start 20.09


20:00-21:00

TANIEC BRZUCHA
poczatkujący
Kasia Wronka
start 15.11

 
21:00-22:00

SAMBA BRAZYLIJSKA
początkujący

Martyna Marti Bysiek

 start 20.09


21:00-22:00

DANCEHALL
początkujący
Dorota Rocia Zatorska
start 15.11
ŚRODA  10:00-11:00
AFRO DANCEHALL
początkujący
Kasia Makowiecka
start 7.12

 10:00-11:00
JAZZ
początkujący
Jerzy Gmurzyński
start 7.12

 11:00 -12:00
SAMBA
początkujący
Martyna Marti Bysiek
start 7.12  11:00-12:00
TANIEC BRZUCHA
początkujący
Emilia Pieśkiewicz
start 7.12

 14:00-15:00

14:00-15:00


15:20-16:20

15:20-16:20
DANCEHALL
początkujący
Martyna Marti Bysiek
start 30.11


16:40-17:40
TRIBAL
początkujący
Emilia Pieśkiewicz
start 30.11

 
16:30-17:30
DANCEHALL
początkujący
Martyna Marti Bysiek
start 30.11


17:40-18:40

DANCEHALL
średniozaawansowany
Ania Zejdler
start  12.10


 17:40-18:40

RIO SHOW
grupa choreograficzna samby
Ale Miodowska
start 9.11


18:50-19:50

DANCEHALL
początkujący
Ania Zejdler

brak miejsc
 18:50-19:50

HIP HOP
poczatkujący
Maciek"Maćkowy" Pela
start 7.12


19:55 -20:55
BELLY VIDEO
początkujący
Kasia Wronka
start 16.11
20:00-21:00

TRICKY W DANCEHALL'U
open
Ale Miodowska

nowy nabór 6.10


21:00-22:00
SHAKIRA DANCE
początkujący
Kasia Wronka
start 16.11

 
21:00-22:00
DANCEHALL
początkujący

Ale Miodowska

nowy nabór 6.10


CZWARTEK

 
15:20-16:20

 


15:30-16:30
AFRO FUSION
początkujący
Kasia Makowiecka
start 3.11

 
16:50-17:50
DANCEHALL
początkujący
Laura Lencka
start 1.12
 
16:40-17:40
AFRO -DANCEHALL
początkujący
Kasia Makowiecka
start 3.11


17:50-18:50

DANCEHALL
początkujący

Ola Fati Wrońska

start 29.09


18:00-19:00

REGGAETON
początkujący

Monika Wach

start 6.10

 
18:50-19:50

HIP HOP
początkujący

Łukasz Knopek Konopka

start 15.09



19:00-22:00
SalsHall Ortodox
formacja daje czadu
Ale


 20:00-21:00
AFRO TRADITIONAL
początkujący
Wiola Wojciechowska

start 15.09


 21:00-22:00


PIĄTEK 14:00-15:00

 
14:15-15:15



15:00-16:00


15:20-16:20

 

 16:30-17:30
REGGAETON
poczatkujący
Asia Gontarz
start 2.12

 
16:30-17:30

TANIEC BRZUCHA
początkujący

Ola Fati Wrońska

start 7.10

 

 17:30-18:30
BREAKDANCE
początkujący
Michał Vasquez Plewniak
start 14.10

 

17:40-18:40
TANIEC BRZUCHA Z WOALEM
średniozaawansowany
Ola Fati Wrońska
start 28.10


18:30-19:30

 HIP HOP
początkujący

Łukasz Knopek Konopka

start 23.09


18:50-19:50

DANCEHALL
średniozaawansowany

Martyna Marti Bysiek

 start 23.09


19:30-20:30
HOUSE DANCE
początkujący
Ewa Ewulin
start 18.11

 

20:00-21:00
DANCEHALL
początkujący
Franek
start 23.09
20:30-21:30

RAGGA
początkujący
Wiktoria Stępień

start 18.11   21:00-22:00
DANCEHALL
początkujący
Franek
start 2.12
 SOBOTA
10:00-11:00

10:00-11:00
DANCEHALL
początkujący
 Aleksandra "RurzOWA" Olszewska
start 10.12


11:00-12:00
REGGAETON
poczatkujący

 Ania Zejdler
start 8.10

11:00-12:00
JAZZ
początkujący
 Aleksandra "RurzOWA" Olszewska
start 10.12
 
12:00-13:00
DANCEHALL
początkujący
Ania Zejdler
start 8.10


12:00-13:00

 
13:00-14:00


13:00-14:00


14:00-15:00
ZUMBA
open
Ola Kania
start 29.10


 14:00-15:00


 15:00-16:00


 15:00-16:00

 16:00-17:30
OTWARTY TRENING SHO
tancerze formacji SHO
start 3.12


16:00-17:00
NEW STYLE
początkujący
Michał Kazik
start 24.09 NIEDZIELA

16:00-17:00
  NEW STYLE
   początkujący
  Michał Kazik
  start 25.09


17:00-18:00

NEW STYLE
początkujący

Kuba Frycek Frydrychewicz

start 13.11


17:00-18:00
REGGAETON
poczatkujący
Asia Gontarz
start 2.10

18:00-19:30
wynajem ekipy
Kuby Frycka Frydrychewicza

 
18:00-19:00
DANCEHALL
średniozaawansowany
Dorota Rocia Zatorska
start 2.10

19:00-22:00
SalsHall Ortodox
formacja daje czadu

więcej
p

Dla kogo występowaliśmy

Coca-Cola
Żywiec
Bayer
VIVA POLSKA
Telekomunikacja Polska
Mercedes Benz
TORPOL Polinex Mostostal

Coca-Cola
Żywiec
Bayer
VIVA POLSKA
Telekomunikacja Polska
Mercedes Benz
TORPOL Polinex Mostostal
Plus +
Pioneer PEKAO Investmet
Bank PEKAO
Desperados Beer
Avon
Skanska
Remondis
Generali
Triada
Sephora
Mpunkt
A-Tom2
AIESEC in Poland, Local Committee Warsaw University
Agencja Artystyczna Muzycy
Akces - Nieruchomości
Bayard
Polki.pl
Edipresse
Ginger
BiG
Hator
Kantaro
Profi
Tandem Taren - To
Stowarzyszenie Walki z Nudą
Holmen
Ed Szynszyl Production
Złote Tarasy
Scena Etno
Fitness Art
Pbk Abm
Nowak Adventure
Hotel Stok
Paya Events
BJ Studio
Etno Scena
Ziarek Art Group
Amnesia
Brandcomm
Generali
Club 70
Kontynent Warszawa
Happen
Club Hotl
TVN
Mc Team
Biss AtoM
Taste
Altkom
Boss
Polska Haiti
Arko
4FUN.TV
Ośrodek Agroturystyczny Binduga
Hill & Knowlton
Klub Dekada
Studio Dobrych Pomysłów
My Band
RadioDla Ciebie
Hotel 500
TVP
JANEX International
warszawskie ZOO

więcej
p

Festiwale

V Festiwal SALSA FESTIVAL 2009 (Warszawa)
Wielokulturowe Street Party 2010 (Warszawa)
Bydgoszcz Hit Festiwal 2010 (Bydgoszcz)
VII Międzynarodowy Festiwal Salsy Salsa Festival 2010 (Warszawa)

II Babski Weekend 2005 (Warszawia)
III Festiwal Kultury Brazylijskiej 2005 (Warszawa)
IV Carnaval de Salsa 2005 (Wrocław)
III Wielka Biba Salsowa 2005 (Trójmiesto)
I Międzynarodowy Festiwal Salsy 2005 (Warszawa)
V Carnaval de Salsa 2006 (Wrocław)
IV Festiwal Kultury Brazylijskiej 2006(Warszawa)
II Międzynarodowy Festiwal Salsy 2006 (Warszawa)
II Dancehall Queen Poland 2007 (Warszawa)
I Salsa Break Spring 2007 (Warszawa)
III Międzynarodowy Festiwal Salsy 2007 (Warszawa)
VI Mini Festival Salsy 2007 (Trójmiasto)
I Mini Festival Salsy 2007 (Kraków)
VI Międzynarodowy Festiwal CARNAVAL DE LA SALSA 2007 (Wrocław)
II Salsa Break Spring 2008 (Warszawa)
Cubamemucho 2008 - Międzynarodwy kongres salsy kubańskiej (Kraków)
VII Mini Festival Salsy 2008 (Trójmiasto)
II Festival Salsy BAILA MAQUINA 2008 (Kraków)
VII Międzynarodowy Festiwal CARNAVAL DE LA SALSA 2008 (Wrocław)
14 LATO FILMÓW 2008 (Warszawa)
Wrocław Salsa Festival 2009 (Wrocław)
Salsa Spring Break 2009 (Warszawa)
Cubamemucho 2009 (Poznań)
VIII CARNAVAL DE LA SALSA 2009 (Wrocław)
VIII Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK ZAMOŚĆ 2009 (Zamość)
III Wielokulturowe Street Party 2009 (Warszawa)
Orange Warsaw Festival 2009 (Warszawa)
Festiwal Brazylijski BOM DIA BRAZIL 2009 (Warszawa)
VI festiwal ULICY ZĄBKOWSKIEJ 2009 (Warszawa)
ÓW FESTIWAL 2009 (Warszawa)
V Festiwal SALSA FESTIVAL 2009 (Warszawa)
Wielokulturowe Street Party 2010 (Warszawa)
Bydgoszcz Hit Festiwal 2010 (Bydgoszcz)
VII Międzynarodowy Festiwal Salsy Salsa Festival 2010 (Warszawa)

więcej
p

Imprezy

The Wildest Night Party" by Desperados 2010 i 2011 (Gd
Smirnoff Nightlife Exchange Projekt 2011 (Warszawa)
6 Półmaraton Warszawski 2011 (Warszawa)
mpreza promująca EURO 2012 Poland-Ukraine (2011)
mpreza otwarta Święta Sobótkowego w Kaniach.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2006 (Warszawa)
Miss World 2006 (Warszawa)
Dni Gdynii 2006 (Gdynia)
101 kultur 1 miasto 2007 (Warszawa)
Dzień Uchodźcy 2007 (Warszawa)
Dzień Dziecka 2007 (Warszawa)
Muzyczne Kontynenty2008 (Dom Kultury Włochy)(Warszawa)
Brasillian Spring Madness 2008 (BOK) (Białystok)
Parada Shumana 2008(Warszawa)
Juwenalia-Sabinkalia 2008 (Warszawa)
Wielka Parada Studentów 2008 (Warszawa)
Afterparty po Marszu Wyzwolenia Konopi 2010 (Warszawa)
EuroPride Warszawa 2009 i 2010 (Warszawa)
Wielokulturowe Street Party 2010 (Warszawa)
Maraton Warszawski 2010 (Warszawa)
The Wildest Night Party" by Desperados 2010 i 2011 (Gdańsk) (Olsztyn)
Smirnoff Nightlife Exchange Projekt 2011 (Warszawa)
6 Półmaraton Warszawski 2011 (Warszawa)
Impreza promująca EURO 2012 Poland-Ukraine (2011)
Impreza otwarta Święta Sobótkowego w Kaniach.

więcej
Weź udział w konkursie albo kliknij na x aby od razu testować portal.