x

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Kontakt

Kontakt z zespołem Katalogu Artystycznego:

Mają Państwo uwagi, propozycje lub pytania dotyczące portalu KatalogArtystyczny.pl – prosimy do nas napisać! Poniżej znajdą Państwo odpowiednie dane kontaktowe, które ułatwią szybki kontakt z redakcją naszej agencji artystycznej we Wrocławiu.

Kontakt z nami

 


Tomasz Szwecki - Manager projektu
specjalista ds. reklamy i promocji

tel. kom.: +48 501 028 385
e-mail: t.szwecki@katalogartystyczny.pl

Sylwia Terlecka- Kierownik działu reklamy i promocji

tel. kom.: +48 697 162 421
e-mail: s.terlecka@katalogartystyczny.pl

Tomasz Sawczak - Art Manager

tel. kom.: 786 816 071
e-mail: t.sawczak@katalogartystyczny.pl

Kasia Roszkowska - Art Manager

tel.kom.: 501 897 723
e-mail: k.roszkowska@katalogartystyczny.pl 

Ula Burek - Art Manager

tel.kom.: 507 499 505
e-mail: u.burek@katalogartystyczny.pl

Piotr Natanek - Art manager

tel. kom.: 601 054 780
e-mail: p.natanek@katalogartystyczny.pl

 

Bartosz Domagała- Redaktor 
(wywiady, recenzje)

Krzysztof Trefon - Fotoreporter

e-mail: k.trefon@katalogartystyczny.pl
Katalog Artystyczny prowadzi:

Agencja Artystyczna TS Music, ul. Ostrowskiego 30, pok. 344-345,
53-238 Wrocław.
NIP: 899-172-26-25, REGON: 932717370

Biuro czynne: pn.-pt. w godzinach od 8.00 do 16.00; istnieje możliwość przeprowadzenia spotkania w innych godzinach, ustalonych wcześniej z pracownikiem Agencji.

tel. 071/ 3163919

Numer Konta: 13 1140 2004 0000 3102 3298 8842 Bre Bank SA

Centrum Pomocy
Jeżeli masz problemy z utworzeniem swojego profilu bądź, nie wiesz na jakiej zasadzie działają różne funkcjonalności portalu zajrzyj do Centrum Pomocy.
W każdym innym problemie napisz na adres e-mail: pomoc@katalogartystyczny.pl

Dział Reklamy
Masz pomysł? a może chcesz powiadomić o ważnym wydarzeniu kulturalnym w Twoim mieście? Chcesz zareklamować swoją działalność albo szukasz patrona medialnego? Napisz na adres e-mail: reklama@katalogartystyczny.pl

Twoja Prywatność
Chcesz powiadomić o naruszeniu zasad Katalogu lub ktoś naruszył Twoją prywatność? A może ktoś naruszył Twoje prawa autorskie lub wykorzystał Twój wizerunek, koniecznie napisz na adres e-mail: pomoc@katalogartystyczny.pl

Dla Partnerów
Chcesz nawiązać współpracę z Katalogiem? Jesteś właścicielem portalu, organizujesz imprezy? A może szukasz pracy? Szukamy przedstawicieli Katalogu w miastach: Warszawa, Poznań, Kraków, Łódź, Szczecin, Gdańsk i innych. Poszukiwani newsmani – piszący relacje z różnych imprez. Napisz na adres e-mail t.szwecki@katalogartystyczny.pl

Weź udział w konkursie albo kliknij na x aby od razu testować portal.